DELCON JUNIOR

karma zalecana dla psów średnich ras (powyżej 6-tego miesiąca życia) i dużych ras (powyżej 4-tego miesiąca życia)DELCON JUNIOR  to karma zalecana dla psów średnich ras powyżej 6-tego miesiąca życia, a dla psów dużych ras powyżej 4-tego miesiąca życia. Odpowiednia zawartość białka z najwyższej jakości mięsa drobiowego w karmie powoduje równomierny rozwój fizyczny Twojego szczenięcia i nie obciąża rozwijających się stawów zbyt szybkim wzrostem. Zawiera optymalną proporcję kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 niezbędnych do prawidłowego rozwoju mózgu. Drożdże piwne są źródłem witamin grupy B wpływających na prawidłowy rozwój układu nerwowego oraz błon śluzowych układu pokarmowego. Witaminy z grupy B mają nieoceniony wpływ na właściwe funkcjonowanie skóry i kondycję sierści. Jaja od kur z wolnego wybiegu są cennym źródłem protein. Białko jajka charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną. Ze wszystkich produktów odznacza się ono najbogatszym składem aminokwasowym. Glukozamina i chondroityna dbają o prawidłowy rozwój stawów Twojego rosnącego młodego psa.

Skład karmy DELCON JUNIOR

54% mięsa drobiowego przeznaczonego do spożycia przez ludzi; zboża 24%, produkty pochodzenia roślinnego 14%, oleje i tłuszcze 4%, ryby i produkty rybne, jaja, drożdże, skorupiaki i mięczaki, minerały 4%.

Mięso z kurczaka przeznaczone do spożycia przez ludzi, ryż, kukurydza, ryby, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka drobiowego, pulpa buraczana, jajka, drożdże piwne, siemię lniane, olej rybny, olej z łososia, ekstrakt z juki, inulina, glukozamina, chondroityna, lecytyna, FOS, witaminy, przeciwutleniacze dopuszczalne w UE. Bez dodatku sztucznych barwników i aromatów.