DELCON PUPPY MINI

karma zalecana dla szczeniąt małych ras, od 4-tego tygodnia do 12-tego miesiąca życiaDELCON PUPPY MINI to mięsna karma zalecana dla szczeniąt małych ras, od 4-tego tygodnia  do 12-tego miesiąca życia. Zawiera tylko specjalnie dobrane najwyższej jakości składniki, tak aby zapewnić zdrowy rozwój każdemu szczeniakowi.

Dlatego PUPPY MINI to przede wszystkim bogate w białko najwyższej jakości, delikatne mięso z kurczaka, lekkostrawny ryż, zasobna w kwasy omega 3 i 6 niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu kukurydza i olej z ryb. Karma Puppy Mini nie zawiera pszenicy, ziemniaków czy roślin strączkowych tylko jęczmień – zboże o niskim indeksie glikemicznym i silnych właściwości antyoksydacyjnych. W jej sładzie nie wystepują sztuczne barwniki, polepszacze smaku i zapachu.

SKŁAD KARMY DELCON PYPPY MINI

56% mięsa drobiowego przeznaczonego do spożycia przez ludzi; produkty pochodzenia roślinnego 20%, zboża 16%, oleje i tłuszcze 5%, ryby i produkty rybne, jaja, drożdże, skorupiaki i mięczaki, minerały 3%.

Mięso z kurczaka przeznaczone do spożycia przez ludzi, ryż, kukurydza, jęczmień, wysokiej jakości tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana, hydrolizowane białko drobiowe, drożdże piwne, siemię lniane, witaminy i minerały, pierwiastki, dehydratyzowane wątróbki drobiowe, lecytyna. antyoksydanty dopuszczalne w UE. Bez dodatku barwników i środków aromatyzujących.