DELCON PUPPY SENSITIVE

karma dla szczeniąt średnich i dużych ras już od 4-tego tygodnia życia oraz suk karmiącychDELCON PUPPY SENSITIVE to karma odpowiednia dla suk w okresie ciąży i karmienia. Zawarty w karmie kwas foliowy zapobiega wadom układu nerwowego płodu, redukuje ryzyko wystąpienia chorób serca oraz nowotworów. Natomiast luteina i zeaksatyna zawarte w kukurydzy zapobiegają chorobom oczu.

DELCON PUPPY SENSITIVE zalecana jest jako STARTER dla szczeniąt średnich i dużych ras już od 4-tego tygodnia do 6-tego miesiąca życia. Została specjalnie opracowana aby zapewnić szczeniętom wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Dlatego PUPPY SENSITIVE  to przede wszystkim bogate w białko najwyższej jakości, delikatne mięso z kurczaka oraz hipoalergiczne mięso jagnięce, lekkostrawny ryż, zasobna w kwasy omega 3 i 6 niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu kukurydza i olej z ryb. Karma Puppy Sensitive nie zawiera pszenicy, ziemniaków czy roślin strączkowych tylko jęczmień – zboże o niskim indeksie glikemicznym i silnych właściwości antyoksydacyjnych. Bez sztucznych barwników oraz środków aromatyzujących. Gwarantuje rozwój silnych mięśni i kości. Prawidłowy bilans wapnia i fosforu, zapewnia stały, równomierny wzrost szczeniaka. Glukozamina i chondroityna dbają o prawidłowy rozwój stawów rosnącego szczenięcia. Inulina  stymuluje rozwój prawidłowej flory jelit. Lecytyna powoduje łatwość uczenia się i zapamiętywania.

SKŁAD KARMY DELCON PUPPY SENSITIVE

56 % mięsa: drobiowego (30%) i jagnięcego (26%) przeznaczonego do spożycia przez ludzi; produkty pochodzenia roślinnego 20%, zboża 16%, oleje i tłuszcze 5%, ryby i produkty rybne, jaja, drożdże, skorupiaki i mięczaki, minerały 3%.

Mięso z kurczaka przeznaczone do spożycia przez ludzi, ryż, kukurydza, mięso jagnięce  przeznaczone do spożycia przez ludzi, ryby, hydrolizat białka z kurczaka, tłuszcz zwierzęcy, olej z łososia, pulpa buraczana, jajka, drożdże piwne, ekstrakt z juki, glukozamina, chondroityna, lecytyna, inulina, FOS, witaminy, minerały, antyoksydanty dopuszczalne w UE. Bez dodatku barwników i środków aromatyzujących.