DELCON REGULAR

w pełni kompletna i odpowiednio zbilansowana karma dla dorosłych psów wszystkich ras o normalnej aktywnościDELCON REGULAR to w pełni kompletna i odpowiednio zbilansowana karma dla dorosłych psów wszystkich ras o normalnej aktywności.  Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze ważne dla zdrowia Twojego psa. Dba o odpowiedni poziom białka oraz tłuszczu w organiźmie. To także idealne proporcje kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 wpływających na właściwy rozwój mózgu. Wapń pozyskiwany z mięczaków i skorupiaków ma podstawowe znaczenie w utrzymaniu prawidłowej mineralizacji kośćca.

DELCON REGULAR to karma idealnie dopasowana do potrzeb żywieniowych psów, których układ pokarmowy został ukształtowany w drodze ewolucji  i życia u boku człowieka.

Skład karmy DELCON REGULAR

48 % mięsa  drobiowego przeznaczonego do spożycia przez ludzi; produkty pochodzenia roślinnego 24%, zboża 23%,  oleje i tłuszcze 4%, ryby i produkty rybne, jaja, drożdże, skorupiaki i mięczaki, minerały 1%.

Mięso z kurczaka przeznaczone do spożycia przez ludzi, ryż, kukurydza, jęczmień, tłuszcze zwierzęce, dehydratyzowane białko drobiowe, pulpa buraczana, jajka, drożdże piwne, olej rybny, siemię lniane, wyciąg z juki, glukozamina, chondroityna, lecytyna, FOS, witaminy, minerały, antyoksydanty dopuszczalne w UE. Bez dodatku sztucznych barwników i aromatów.

Zalecana ilość

Waga psa podana w tabeli dotyczy zwierzęcia dorosłego. Podane ilość karmy to dawka na cały dzień.