DELCON LAMB & RICE

idealna karma dla psów z wrażliwym żołądkiem, z problemami trawiennymi, alergią lub z zaburzeniami czynności nerek i / lub wątrobyDELCON LAMB & RICE ze względu na lekkostrawność jagnięciny jest idealną karmą dla psów z wrażliwym żołądkiem, z problemami trawiennymi, alergią lub z zaburzeniami czynności nerek i / lub wątroby. DELCON LAMB & RICE to przede wszystkim bogate w białko najwyższej jakości, hipoalergiczne mięso jagnięce, lekkostrawny ryż, zasobna w kwasy omega 3 i 6 niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu kukurydza i olej z ryb. Nie zawiera pszenicy, ziemniaków ani roślin strączkowych tylko jęczmień - zboże o niskim indeksie glikemicznym dzięki czemu Twój pies przez cały dzień pozostaje pełen energii. Siemię lniane zapewnia dodatkową ochronę układu pokarmowego, działa przeciwzapalnie i łagodzi podrażnienia przełyku.

SKŁAD KARMY DELCON LAMB & RICE

47% mięsa jagnięcego przeznaczonego do spożycia przez ludzi; zboża 28%,  produkty pochodzenia roślinnego 20%, oleje i tłuszcze 3%, ryby i produkty rybne, jaja, drożdże, skorupiaki i mięczaki, minerały 2%.

Mięso jagnięce przeznaczone do spożycia przez ludzi, ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, jęczmień, dehydratyzowane białko drobiowe, pulpa buraczana, jajka, drożdże piwne, siemię lniane, olej rybny, wyciąg z juki, glukozamina, chondroityna, lecytyna, FOS, witaminy, minerały, antyoksydanty dopuszczalne w UE. Bez dodatku barwników i aromatów.

Zalecana ilość

Waga psa podana w tabeli dotyczy zwierzęcia dorosłego. Podane ilość karmy to dawka na cały dzień.