DELCON LAMB & RICE ACTIVE

kompletna zbilansowana karma dla dorosłych aktywnych psów; powinna być stosowana w okresie wzmożonych treningów lub startów w zawodachDELCON LAMB & RICE ACTIVE to karma dostosowana do potrzeb żywieniowych psów, których układ pokarmowy został ukształtowany w drodze ewolucji  i życia u boku człowieka. Produkowana jest przez przedsiębiorstwo zajmujące się JEDYNIE wytwarzaniem karmy dla psów, kotów i koni. Pozwala to osiągnąć najwyższą jakość karmy potwierdzoną certyfikatami jakości (GMP standard). Lamb&Rice Active to kompletna zbilansowana karma dla dorosłych aktywnych psów. Powinna być stosowana w okresie wzmożonych treningów lub startów w zawodach. Ze względu na lekkostrawność jagnięciny jest idealną karmą dla psów z wrażliwym żołądkiem oraz alergiami pokarmowymi. Lamb&Rice Active  to przede wszystkim bogate w białko najwyższej jakości, delikatne jagnięce mięso, lekkostrawny ryż, niezbędne do prawidłowego rozwoju mózgu, zawarte w kukurydzy i oleju z ryb kwasy omega 3 i 6.

Karma ta nie zawiera pszenicy, ziemniaków czy roślin strączkowych tylko jęczmień – zboże o niskim indeksie glikemicznym i silnych właściwości antyoksydacyjnych. Bez sztucznych barwników, polepszaczy smaku i zapachu.

SKŁAD KARMY DELCON LAMB & RICE ACTIVE

56% mięsa jagnięcego (34%) oraz drobiowego (22%) przeznaczonego do spożycia przez ludzi; zboża 21%, produkty pochodzenia roślinnego 16%, oleje i tłuszcze 4%, ryby i produkty rybne, jaja, drożdże, skorupiaki i mięczaki, minerały 3%. Podane ilości % to skład produktu końcowego.

Mięso jagnięce przeznaczone do spożycia przez ludzi, ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, mięso drobiowe przeznaczone do spożycia przez ludzi, dehydratyzowane białko drobiowe, pulpa buraczana, drożdże piwne, olej rybny, wyciąg z juki, inulina, glukozamina, chondroityna, lecytyna, FOS, witaminy, minerały, antyoksydanty dopuszczalne w UE. Bez dodatku sztucznych barwników i aromatów.

Zalecana ilość

Waga psa podana w tabeli dotyczy zwierzęcia dorosłego. Podane ilość karmy to dawka na cały dzień.