DELCON ELITE

kompletna i odpowiednio zbilansowana karma dla bardzo aktywnych, trenujących, biorących udział w zawodach dorosłych psów wszystkich rasDELCON ELITE to w pełni kompletna i odpowiednio zbilansowana karma dla bardzo aktywnych, trenujących lub biorących udział w różnego rodzaju zawodach dorosłych psów wszystkich ras. Szczególnie zalecana dla psów, wymagających wysokiego poziomu energii podczas treningu czy zawodów. Delikatne mięso kurcząt z ekologicznego chowu zapewnia energię Twojemu psu i nie obciąża układu pokarmowego, a glukozamina i chondroityna dbają o jego stawy podczas treningów. Lecytyna wspiera procesy pamięciowe oraz zdolność koncentracji. Pozytywnie wpływa na pracę mózgu, zwiększając aktywność umysłową Twojego psa.

Pamiętaj, że najlepsze wyniki można osiągać tylko wtedy, gdy w  pełni  zaspokojone są potrzeby żywieniowe psa!

SKŁAD KARMY DELCON ELITE

63% mięsa drobiowego przeznaczonego do spożycia przez ludzi;  produkty pochodzenia roślinnego 19%, zboża 14%, oleje i tłuszcze 3%, ryby i produkty rybne, jaja, drożdże, skorupiaki i mięczaki, minerały 1%.

Mięso z kurczaka przeznaczone do spożycia przez ludzi, ryż, kukurydza, ryby, tłuszcze zwierzęce, drożdże piwne, dehydratyzowane białko, błonnik, jajka, jęczmień, siemię lniane, olej rybny, wyciąg z juki, glukozamina, chondroityna, lecytyna, FOS, witaminy, minerały, antyoksydanty dopuszczalne w UE. Bez dodatku sztucznych barwników i aromatów.

Zalecana ilość

Waga psa podana w tabeli dotyczy zwierzęcia dorosłego. Podane ilość karmy to dawka na cały dzień.