DELCON FISH & RICE

karmą dla psów, której skład oparty jest na bazie ryb; idealna dla psów z problemami skórnymiDELCON FISH & RICE jest karmą dla psów, której skład oparty jest na bazie ryb. Mięso z białych ryb jest lekkostrawne i bardzo zdrowe. Zawiera dużo witaminy A i D a także witaminę E, które bardzo dobrze wpływają na kondycję skóry i sierści. Dzięki temu karma ta jest idealna dla psów z problemami skórnymi. Witaminy zawarte w zdrowym mięsie ryb zapobiegają powstawaniu wolnych rodników tlenu przez co poprawiają odporność organizmu i spowalniają procesy starzenia. Ryby są nieocenionym źródłem kwasów omega 3, a dzięki zawartej w karmie kukurydzy uzyskujemy idealne proporcje kwasów omega 3 i 6.

SKŁAD KARMY DELCON FISH & RICE

53% białych ryb (30%) i mięsa drobiowego (23%) przeznaczonego do spożycia przez ludzi;  zboża 20%, produkty pochodzenia roślinnego 18% , oleje i tłuszcze 6%, jaja, drożdże, skorupiaki i mięczaki, minerały 3%.

Ryby, ryż, mięso drobiowe przeznaczone do spożycia dla ludzi, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, dehydratyzowane białko drobiowe, pulpa buraczana, jajka, drożdże piwne, siemię lniane, olej rybny, olej z łososia, ekstrakt z juki, glukozamina, chondroityna, lecytyna, inulina, FOS, witaminy, minerały, przeciwutleniacze dopuszczalne w UE. Bez dodatku sztucznych barwników i aromatów.

Zalecana ilość

Waga psa podana w tabeli dotyczy zwierzęcia dorosłego. Podane ilość karmy to dawka na cały dzień.