DELCON LIGHT

karma dla psów wszystkich ras w każdym wieku, ze skłonnościami do nadwagi, szczególnie po zabiegach sterylizacji/kastracjiDELCON LIGHT to w pełni kompletna i zbilansowana karma dla psów wszystkich ras w każdym wieku. Przeznaczona dla psów ze skłonnościami do nadwagi i zaburzeniami trawienia, a w szczególności dla psów po zabiegach sterylizacji / kastracji. Pomimo tego, że posiada obniżony poziom białka oraz tłuszczu, zawiera wszystkie składniki odżywcze ważne dla Twojego psa. Delikatne mięso drobiowe i lekkostrawny ryż nie obciążają układu pokarmowego. Nie zawiera pszenicy, ziemniaków  czy roślin strączkowych tylko jęczmień – zboże o niskim indeksie glikemicznym dzięki czemu Twój pies przez cały dzień pozostaje syty. Siemię lniane zapewnia dodatkową ochronę układu pokarmowego, działa przeciwzapalnie i łagodzi podrażnienia przełyku.

SKŁAD KARMY DELCON LIGHT

35% świeżego mięsa drobiowego przeznaczonego do spożycia przez ludzi; zboża 30%,  produkty pochodzenia roślinnego 29%, oleje i tłuszcze 4%, ryby i produkty rybne, jaja, drożdże, skorupiaki i mięczaki, minerały 2%.

Mięso drobiowe przeznaczone do spożycia przez ludzi, ryż, kukurydza,tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana, dehydratyzowane białko drobiowe, jajka, drożdże piwne, olej rybny, siemię lniane, wyciąg z juki, glukozamina, chondroityna, lecytyna, FOS, witaminy, minerały, antyoksydanty dopuszczalne w UE. Bez dodatku sztucznych barwników i aromatów.

Zalecana ilość

Waga psa podana w tabeli dotyczy zwierzęcia dorosłego. Podane ilość karmy to dawka na cały dzień.