DELCON ADULT MINI

karma dla dorosłych psów małych ras o normalnej aktywności, powyżej 12 miesiąca życiaDELCON ADULT MINI to w pełni kompletna i odpowiednio zbilansowana karma dla dorosłych psów małych ras o normalnej aktywności, powyżej 12 miesiąca życia.  Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze ważne dla zdrowia Twojego psa. Dba o właściwy poziom białka oraz tłuszczu w organiźmie. To także idealne proporcje kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 wpływających na właściwy rozwój mózgu.

Delcon Adult Mini jest idealnie dopasowany do potrzeb żywieniowych małych psów, których układ pokarmowy został ukształtowany w drodze ewolucji  i życia u boku człowieka.

Skład karmy delcon ADULT MINI

59% mięsa drobiowego przeznaczonego do spożycia przez ludzi; zboża 30%, oleje i tłuszcze 6,4%, produkty pochodzenia roślinnego 4,1%, drożdże 0,3%, minerały 0,2%

Mięso z kurczaka przeznaczone do spożycia przez ludzi, ryż, kukurydza, jęczmień, tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana, dehydratyzowane białko jaj, siemię lniane, witaminy i minerały, pierwiastki śladowe, proszek z globiny, dehydratyzowane wątróbki drobiowe, lecytyna, antyoksydanty dopuszczalne w EU.

Zalecana ilość

Waga psa podana w tabeli dotyczy zwierzęcia dorosłego. Podane ilość karmy to dawka na cały dzień.